­ Firma Upgrade Auto Service powstała w 2004 roku jako warsztat naprawy silników samochodowych. Od tego czasu liczba zadowolonych klientów z miesiąca na miesiąc przybierała na liczbie, a wraz z nią zwiększało się zapotrzebowanie na nasze usługi.

Już w początkowych latach działalności naszego serwisu, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie wprowadziliśmy systemy komputerowo – elektroniczne do diagnostyki samochodowej.

Jako pierwsze wprowadziliśmy urządzenie K-line adapter przy pomocy, którego nie byliśmy w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w związku z czym w dość krótkim czasie zdecydowaliśmy się na zakup pakietu oprogramowania Visa, który pozwalał na rozwiązanie problemów z elektroniką w samochodach wyprodukowanych prze 2000 rokiem.

Na tą chwilę dysponujemy urządzeniami takimi jak Renault CanClip, LEXIA, Mercedes Star Diagnosys, VAG-COM, VAS PC, ODIS, VAG-CAN Professional, OpCom, ELM327, Ultrascan PRO czy SCANMATIK, które pozwalają w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

W czasie prowadzenia usług serwisowych klienci zgłaszali coraz większe zapotrzebowanie na chiptuning. W 2011 roku stworzyliśmy markę Upgrade-auto, która zajmuje się usługami ściśle związanymi z chiptuningiem. Lata praktyki w prowadzeniu napraw silników i diagnostyki komputerowej pozwoliły na dokładne zbadanie i zrozumienie procesów mechanicznych i elektronicznych, zachodzących w silnikach samochodowych, co z kolei zaowocowało nabyciem wysokich kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia, niezbędnego do poprawy działania silników i chiptuningu.

Obecnie za pomocą urządzeń takich jak EOBD2, Galetto2, Galetto4, MPPS, TAKTRIX, KESS-2, KTAG, BDM100, CHIPloader, COMBIloader czy PIASINI zajmujemy się chipowaniem silników diesla, turbo diesla, benzynowych i turbo-benzynowych. Najczęściej zajmujemy się usuwaniem filtrów DPF/FAP, usuwaniem problemów z zaworami EGR, przepustnicami, AdBlue, katalizatorami, sondami Lambda, a także zwiększeniem mocy silnika, co pozwala naszym klientom w pełni cieszyć się jazdą i zaoszczędzić paliwo.

W ostatnim czasie wprowadziliśmy usługę File-service, która pozwala nam dotrzeć do większej liczby klientów, którzy nie mają możliwości przyjazdu do naszych centrów serwisowych lub posiadają własny sprzęt do chiptuningu. Aby skorzystać z tej usługi wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego lub za pośrednictwem poczty e-mail przesłać na nasz adres:

– plik wraz z opisem problemu

– markę i model pojazdu

– informację o posiadanym sprzęcie do zapisu i odczytu pliku

Do przetwarzania plików używamy WinOLS, ECM Titanium, SWIFTec oraz dużego doświadczenia.

Poza klientami indywidualnymi zapraszamy do współpracy warsztaty i serwisy samochodowe. Dzięki nawiązanej współpracy będziecie mieli Państwo możliwość rozszerzenia profilu działalności, a co się z tym wiążę możliwość dodatkowego dochodu.

Jeśli nie wiecie Państwo od czego zacząć współpracę z naszą firmą wystarczy zadzwonić lub skontaktować się za pomocą poczty e-mail a my dostarczymy wszelkich niezbędnych informacji.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!